Zakončovák

Jak jinak zakončit celý školní rok než společnou akcí?

Proletět sny, které jsme během celého roku potkávaly a trochu se u toho pobavit?

Ráno jsme se potkaly skautky i světlušky.

Do skupinek jsme dostaly mapu, ve které byla zaznačená místa, kam jsme se měly vydat a plnit úkoly spojené se sny

Naším úkolem bylo třeba najít deset odpadků a s každým se vyfotit, takže jsme napodobovaly jeho tvar + vymýšlely nějaký obličej k tomu. Další úkol byl třeba složit ukolébavku, ale nejlepší stejně bylo to místo, kde jsme jen měly sníst čokošku (která byla kvůli tomu horku, které celý den bylo, úúúúplně rozpuštěná).

Potom jsme se zase potkaly všechny dohromady u jednorožce – Máji a šly na piknik. No, a protože jsme se celé dopoledne pekly na sluníčku, tak jsme skočily do přehrady a užívaly si vodní zábavy.

A když jsme odcházely od přehrady, tak byla ještě jedna aktivita, bez které by se zakončovák neobešel. Vyhlášení bodování – výherkyně byla titulována jako Nejlepší spáč + holky, které byly první rok ve skautkách dostaly oddílové šátky a světlušky, ty žluté.

Pak už jsme šly ke klubovně a pomalu se rozutekly domů.