KORPOŠ

Skautky se na začátku března vydaly na víkendovku se oddílem Kormoránů do Bystřice nad Pernštejnem. Akce byla pojata dost uvolněně, takže se mohlo kdykoliv stát něco nečekaného, jako třeba spontánní večerní párty s tancováním a karaoke.

V pátek byl sraz neobvykle v centru města a než se děti vydaly na vlak, tak chodily po městě, plnily různé úkoly, hledaly nápovědy pro další plnění a už se mezi sebou seznamovaly.

Celá víkendovka byla na téma Karcoolky a každá hra byla inspirovaná nějakou postavou z filmu. V sobotu nás proto čekala řada bláznivých her. Děcka si zkusily horskou dráhu s babičkou. Proběhly trasu s dřevorubcem. Zahrály si dadeskovku s Karcoolkou. Vyřešily záhadu s vlkem a v noci je probudil Vlnas s módní přehlídkou. Počasí skautkám tentokrát moc nepřálo, ale to jim vůbec nebránilo si celou akci naplno užít.